Відновлення Угоди про лікування українських дітей на Кубі. Прес-анонс

20.05.2016

ПІД ЧАС НАУКОВО-ПРАКТИЧНОЇ КОНФЕРЕНЦІЇ «ВКЛАД РЕСПУБЛІКИ КУБА У ЛІКВІДАЦІЮ НАСЛІДКІВ ЧОРНОБИЛЬСЬКОЇ КАТАСТРОФИ» БУДЕ АНОНСОВАНО ПРО ВІДНОВЛЕННЯ ЛІКУВАННЯ УКРАЇНСЬКИХ ДІТЕЙ НА КУБІ

21 травня 2016 року об 11:00 год в приміщенні Національного наукового центру радіаційної медицини НАМН України відкриє свою роботу науково-практична конференція «Вклад Республіки Куба у ліквідацію наслідків Чорнобильської катастрофи», яка проводиться з нагоди 30-ї річниці Чорнобильської трагедії.

Відкриє конференцію Президент Національної академії медичних наук, академік НАМН, доктор медичних наук Віталій Цимбалюк. В роботі конференції візьме участь Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Куба в Україні Эрнесто Антоніо Сенті Даріас.

Під час конференції буде анонсовано про підписання Угоди про відновлення лікування українських дітей що постраждали від наслідків Чорнобильської катастрофи та інших екологічних та техногенних впливів в Лікувально-оздоровчому центрі «Тарара» біля м. Гавана, Куба.

Місце проведення конференції: м. Київ, пр. Перемоги, 119/121,  Національний науковий центр радіаційної медицини АМН України, корп. 1, ст. метро «Житомирська».